Fotografia okolicznościowa


Subtelne zdjęcia pełne emocji …

Oferujemy szeroki zakres fotografii okolicznościowej. Z dużą pasją utrwalamy najpiękniejsze, ulotne chwile z życia naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby uchwycić towarzyszące im emocje. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam zamienić urokliwe miejsca na wyjątkowe ujęcia. Podczas sesji korzystamy z najwyższej jakości sprzętu. Szczegóły każdej sesji ustalamy indywidualnie. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły i nietypowe kadry. Co więcej dopasowujemy zakres usług do potrzeb i oczekiwań klientów. Wykonujemy różne ujęcia, z których wybieramy najlepsze. Zapewniamy niezbędny retusz zdjęć. Efektem naszej pracy są zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na profesjonalnym papierze, jak i w postaci plików cyfrowych.

Realizujemy sesje zdjęciowe w plenerze, w dowolnie wybranym miejscu, które najlepiej pasuje do charakteru zdjęć. Szczegóły każdej sesji ustalamy indywidualnie (planujemy jak będzie przebiegała i ile będzie trwała). Zawsze jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie klientów. Na plan dojeżdżamy z własnym sprzętem i oświetleniem. Zrealizowaliśmy już wiele ciekawych sesji w plenerze. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Organizujemy sesje zdjęciowe w naszym studiu. Posiadamy nowocześnie urządzone studio, które daje nam duże możliwości w aranżowaniu scenografii. Podczas sesji zmieniamy scenografię, oświetlenie, aby uzyskać wyjątkowe zdjęcia i spełnić oczekiwania klientów. Sprawnie realizujemy poszczególne kadry. Dbamy o miłą i swobodną atmosferę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Proponujemy

  • Sesje ślubne
  • Sesje portretowe
  • Sesje ciążowe
  • Chrzty
  • Komunie

Kopiowanie VHS na DVD

Jeśli posiadasz nagrania na kasetach VHS, a chcesz poprawić ich jakość i trwałość. Nie zwlekaj! Profesjonalnie kopiujemy nagrania z VHS na DVD.

Loading