Nasze usługi

Zdjęcia do dokumentów

Do dowodu, paszportu, prawa jazdy, wizy, dyplomu, legitymacji i inne . Realizujemy kilka ujęć i wybieramy najlepsze spełniające wymogi. Na życzenie klienta, zdjęcia wysyłamy w formie elektronicznej , zgodnie z wymaganiami dla określonego typu dokumentów. Na życzenie klientów wykonujemy zdjęcia w nietypowych formatach do legitymacji szkolnych oraz innych dokumentów (wizy, dyplomy, itp.). Świadectwo maturalne Wymiar zdjęcia 37x52mm. Dowolne ujęcie. Legitymacja Wymiar zdjęcia 35x45mm. Dowolne ujęcie. Dyplom Wymiar zdjęcia 45x65mm lub 35x45mm. Dowolne ujęcie. Cabin CREW Fotografia całej sylwetki. Wykonujemy zdjęcia na potrzeby rekrutacji na stanowisko steward, stewardessa.. Wojsko Wymiar zdjęcia 35x45mm + 60mm x 90mm.

Odbitki fotograficzne i Wydruki wielkoformatowe

Odbitki fotograficzne i . Formaty: od 9x13cm do 30x 90 cm. drukujemy na papierach błyszczących, satynowych, perłowych , drukujemy również formaty nie topowe Drukujemy uradzeniami Firmy FUJI i EPSON z użyciem oryginalnych tuszy i papierów co gwarantuje wysoka jakość i trwałość

Retusz i reprodukcje zdjęć

Zajmujemy się odrestaurowywaniem Zdjęć , nawet tych bardzo nadgryzionych zębem czasu, zarówno kolorowych, jak czarno białych Staramy się, aby nasze fotografie były niezwykle naturalne z zachowaniem jakości. Wykonujemy najróżniejsze przeróbki graficzne, począwszy od zwykłych fotomontaży po projekty bardziej złożone. Cena retuszu uzależniona jest od stopnia uszkodzenia fotografii, a także czasu naszej pracy. W celu wyceny zapraszamy do naszego Foto Renau w Piasecznie, bądź wysłanie skanu zdjęcia

Foto gadżety / ramki i albumy

-Znamy przepis na udany upominek! foto gadzety to świetny pomysł na prezent dla kogoś wyjątkowego. Jeśli, tak jak my, stawiasz na oryginalne i niebanalne rozwiązania, to z pewnością przypadną Ci do gustu nasze propozycje. artykuły z nadrukami to również świetny pomysł . Spersonalizujemy dla Ciebie także kubki, , puzzle, bluzy, , torby ekologiczne, ramki płytki . - Foto obrazy na płótnie. . Oferujemy foto obrazy w rozmiarach od 40 cm 30 cm. Do 70x100 Wydrukowany na płótnie canvas obraz jest naciągany na drewniane krosno malarskie - Posadami w sprzedażny duży wybór ramek i albumin fotograficznych.

Zdjęcia na Porcelanie

Zajmujemy się wykonywaniem zdjęć na ceramice szlachetnej. Oferujemy szeroki zakres wzorów i formatów. . Dzięki obróbce i procesie wytwarzania uzyskujemy porcelanę odporną na warunki pogodowe, zarówno niskie jak i wysokie temperatury, czy oddziaływanie promieni słonecznych. Potwierdzeniem tego jest nasza gwarancja na produkt.

Zdjęcia biznesowe

Wizerunek biznesowy, wzbudzający przychylne nastawienie odbiorców.